Hakkımızda

Ayaklı Göl Evleri – Köyceğiz Tesisi
Ayaklı Göl Evleri, 5 ultra lüks villadan oluşan yeni nesil konaklama tesisidir. Ayaklı Göl Evleri , 7,5 dönüm arazi içerisinde günlük villa turizmi için tasarlanmıştır. Tesisimiz büyük yüzme havuzu, kafeteryası, isteğe bağlı kapıcılık, yemek, bisiklet gibi aktiviteleri de sunabilen her türlü konfora sahip bir tesistir.

Sandras Dağı eteğine kurulan Ayaklı Göl Evleri, Köyceğiz Gölü manzarasıyla huzurlu bir tatil seçeneği sunuyor.

Tesisimiz 2021 yaz dönemi itibariyle hizmete girmiştir. Yani tesiste bulunan her şey yenidir. Villalarımızın dekorasyonunda ve isimlendirmesinde biriciklik esasına uygun olarak davranılmıştır. İsimlerde Köyceğiz’imizde bulunan kuş isimleri seçilmiştir. Dekorasyon, seçkin mobilya ve beyaz eşya firmalarıyla projelendirilmiş ve uygulanmıştır.

Villalarımızın hepsinde hemen her odada ebeveyn banyosu bulunur. Salonlarımız açık mutfak ve 65 mt2 olup hepsi havuza bakar ve havuza kolay çıkışı vardır. Evlerimiz 2 ayrı girişlidir. Üst kısımda girişte salon, üst katlarda 3 oda ve 2 banyo vardır. onunda üstünde, içinde çalışma odası bulunan büyük bir seyir terası vardır. Evin alt kısmında ise 2 oda (her ikisinin de kendi banyosu var) ve büyükçe bir açık mutfaklı salon bulunur. Yani evimizde toplam 5 oda, 4 banyo, 2 açık mutfaklı salon ve 1 çalışma odalı seyir terası bulunur. Evin alt kısmıyla üst kısmının ayrı kapı girişi vardır. dilenirse 2 ayrı ev olarak düşünülüp kullanılabilir. Salonlarda ve odalarda çalışma masası olarak kullanılabilecek masalarımız mevcuttur. Burada Özellikle pandemi döneminde evden çalışmak isteyenler düşünülmüştür.

Tesisimizde her ev için 2 otopark yeri ayrılmıştır. yetmezse de otopark sıkıntısı bulunmamaktadır.

Opsiyonlu Ek Hizmetler
-Her gün market ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz kapıcılık hizmeti.
-İstediğiniz gün temizlik, ütü vs. ihtiyacınızın giderilmesi.
-Kafeterya imkanı -Bisiklet kiralama imkanı
-Sofra kurdurma ve yemek hizmeti

Ayaklı Göl Evleri – Ekincik Tesisi
Ekincik’deki konaklama tesisimiz, cennet koyun hemen girişinde , yol kenarında, 10 dönümlük arazinin içinde bağımsız 3 taş binadan binadan oluşmaktadır. Taş binanın birincisi ve ikincisi 1+1 ev şeklinde yapılmış içinde banyo tuvaleti olan yapılardır. 3. bina ise mutfak ve ortak kullanım alanıdır. 3 bina da ortak açık salona açılır ve hemen önünde yüzme havuzumuz bulunur. Yüzme havuzumuzdan da ahşap platforma geçilir ve orada da güneşlenmek için hamak ve şezlonglarımız vardır.

.

https://ayakligol.com üzerinden yaptığınız tüm rezervasyon işlemleri, TÜRSAB üyesi, 3968 belge numaralı  Özay Turizm güvencesiyle gerçekleştirilmektedir.